Jump to content
Tsuforum - Be Independent Online
 1. Martin

  Martin

 • Similar Content

  • By Tom Peace
   Ve WowApp jsou k dispozici následující metody výplaty:
   Charita - můžete své výdělky darovat kterékoliv z více než 2000 charitativních organizací z celého světa (včetně českých a slovenských). WowCredit - používá se na placené hovory na pevné linky i mobily, například na levné mezinárodní hovory. Hovory mezi WowApp uživateli jsou vždy zdarma. Mobilní kredit - lze dobít kredit předplacené karty. Bohužel v Česku a na Slovensku toto zatím nefunguje, ale pokud jste například v zarhraničí, můžete si tímto způsobem dobíjet předplacenou SIM kartu. Kreditní/debetní karta - jednoduše vyplníte údaje o své kartě a peníze přijdou na účet, ke kterému je karta vedena. PayPal - asi nejznámější internetová "peněženka". Převodem na účet - vyplníte údaje o svém bankovním účtu a do několika dní na něj přijdou peníze. Níže se můžete podívat na video, ve kterém jsem popsal, jak probíhá výběr na kreditní kartu:
    
    
  • By Tom Peace
   In WowApp Instant Earn, you can complete tasks and receive WowCoins shortly after you complete the task. Currently you can do the following tasks in Instant Earn:
    
   Watch video - watch the video until the end and get free 0,1W every 30 minutes. Here is a short video explaining of how it works:  
    
   Install Apps - You can earn WowCoins by installing new apps like games, etc. Sometimes you need to perform a certain action in the app like reaching a certain level in the game, etc. Requirements are always described in the offer. For example:  

   This offer is FREE - you will receive 5 WowCoins just by downloading and starting the application
    
   Social Media Tasks - you can earn WowCoins for various tasks on social media. For example - you can earn 1   
   There are several 3rd party providers for Instant Earn:
    
   Fyber Appzilo Peanut Labs PollFish  
   It means as
  • By Tom Peace
   After WowApp removed their minimum withdrawal amount, it seems many users get their money cashed out pretty quickly. This one claims to be paid within 1 day on PayPal:
    
    
   And this one within 2 business days on credit card:
    
    
   That is really fast and it must be automated because WowApp doesn't need to check users content. The last one claims to withdraw about 100 USD in three payments:
    
    
   Fingers crossed to this application, it seems like many people are cashing out now so I'm curious how it will impact the user growth in upcoming months.
  • By Martin
   Hello Guys, 
    
   I d like to ask, if you know it, what is better PayPal or Western Union. I dont have any experience with Western Uinon, I think it is the same like PayPal right, but Western Union has subdivisions right in city... Any short clue?
    
   Thank you
  • By Laiky
   Video about earnings on WowApp, check this
    
    
    
×
×
 • Create New...