Jump to content
Tsuforum - Be Independent Online
 1. Tom Peace

  Tom Peace

 • Similar Content

  • By Tom Peace
   V okamžitých výdělcích můžete sledovat videa, objevovat nové aplikace nebo sdílet svůj názor pomocí dotazníků a průzkumů. Za všechny tyto aktivity vyděláváte WowCoiny. Okamžité výdělky fungují pouze na mobilních telefonech a tabletech (zatím nejsou k dispozici na PC).
    
   Na telefonech s iOS jsou v okamžitých výdělcích 3 sekce:
   Sledování videa Pollfish + Peanut Labs průzkumy a dotazníky  
   Na telefonech s Android je to stejné, jako na iOS, a navíc jsou k dispozici ještě další tři sekce:
   Appzilo - zde můžete dokončovat různé úkoly na sociálních sítích, například sledovat videa na YouTube, dávat někomu like na Instagramu, Facebooku, atd. Po dokončení úkolu a nahrání screenshotu jako důkazu, že jste úkol splnili, dostanete WowCoiny. Fyber - zde můžete stahovat aplikace (většinou hry) a po dokončení úkolu, který je u nich napsaný, dostanete WowCoiny. Zpravidla se jedná například o dokončení nějaké úrovně ve hře. Peanut Labs - funguje podobně jako Fyber.  
   DŮLEŽITÉ: Pro obdržení odměny si nejdříve přečtěte všechny podmínky, které jsou u nabídky napsané. Všechny tyto nabídky jsou poskytovány třetími stranami, které pak rozhodují, zda byl či nebyl úkol splněn. 
    

  • By Tom Peace
   Většinou jsou výdělky připsány do vašeho WowApp účtu do několika minut po dokončení úkolu. Pokud jste ale WowCoiny neobdrželi, tak se můžete podívat na jeho stav/status. U každého poskytovatele je to trochu jiné:
   Fyber – klikněte na tlačítko “⏳ Status”. Poté byste měli u úkolu vidět "expected waiting time", v překladu "očekávaný čas čekání". Pokud tato doba již uplynula, objeví se tlačítko "report", kterým pak můžete jednoduše reklamovat neobdržení WowCoinů. Vyplníte jednoduchý formulář a odešlete v reakci na email, který vám dojde, screenshot, že jste úkol dokončili. Celé to nezabere ani 5 minut.  

    
   Peanut Labs - zde klikněte na tlačítko ⇄  Appzilo - nejdříve zkontrolujte sekci Historie (🕓). Pokud je nabídka stále "Pending" (čekající), tak jen počkejte, až se odměna připíše. V jiném případě můžete kontaktovat zákaznickou podporu Appzilo pomocí ikony 💬.  
   Mějte na paměti, že všichni poskytovatelé těchto nabídek v Okamžitých výdělcích jsou nezávislé společnosti a je pouze na nich, jak a kdy připíšou WowCoiny.
  • By Laiky
   Witam, chciałbym przedstawić państwu bezpłatną aplikację WowApp.
    
   ✔WowApp dzieli ponad 70% przychodów z reklam, więc otrzymujemy codzienną płatność za nasze działania w aplikacji.
   ✔Używany na całym świecie, w tłumaczeniu na język polski, możliwość budowania własnego dochód pasywny.
   ✔W filmie próbuję wyjaśnić, jak działa wowapp, jak zarabiać pieniądze i jak wypłacić pieniądze.
   ✔Oto moje zaproszenie do vas jeśli jesteś zainteresowany WowApp spróbować:  https://www.wowapp.com/w/libor.leikep
    
   WowApp jest całkowicie darmowy, jest idealnym rozwiązaniem, aby uzyskać dodatkowe pieniądze codziennie, mam nadzieję, że film Ci pomógł. Podziękowanie
    
    
    
  • By Laiky
   Hallo,
   WowApp ist kostenlos Globale Anwendung, die Sie für Ihre Tätigkeit täglich bezahlt. Hier ist Kostenlose Registrierung link, wenn Sie interessiert sind: https://www.wowapp.com/w/libor.leikep
    
   ✔ Ich Verdiene schon über 100$ 
   ✔ Seine einfache Art, wie Geld verdienen im internet  💵
   ✔ Sie bezahlt für den chat, Spiele, Umfragen, Bewertungen, installieren von apps, herunterladen von spielen, telefonieren, shoppen und mehr
    
   Alle Infos, was Sie brauchen, ist in diesem video, ich hoffe, dass Sie Ihr passives Einkommen wachsen, wenn Sie Fragen haben bitte Fragen Sie mich. 
    
    
    
  • By Laiky
   Ciao,
   WowApp è un'app online gratuita, che ti ha pagato per la tua attività. Il suo lavoro da casa per tutti.
   Veniamo pagati per giocare, sondaggi, installare nuove applicazioni, Scaricare Giochi, recensioni e altro ancora.
    
   In video vi mostro come funziona WowApp, come fare soldi, come cashout da app, e i miei guadagni.
    
   Se sei interessato, ecco il mio link di invito:  https://www.wowapp.com/w/libor.leikep
    
    
×
×
 • Create New...