Jump to content
Tsuforum - Be Independent Online

Recommended Posts

Ve WowApp jsou k dispozici následující metody výplaty:

 • Charita - můžete své výdělky darovat kterékoliv z více než 2000 charitativních organizací z celého světa (včetně českých a slovenských).
 • WowCredit - používá se na placené hovory na pevné linky i mobily, například na levné mezinárodní hovory. Hovory mezi WowApp uživateli jsou vždy zdarma.
 • Mobilní kredit - lze dobít kredit předplacené karty. Bohužel v Česku a na Slovensku toto zatím nefunguje, ale pokud jste například v zarhraničí, můžete si tímto způsobem dobíjet předplacenou SIM kartu.
 • Kreditní/debetní karta - jednoduše vyplníte údaje o své kartě a peníze přijdou na účet, ke kterému je karta vedena.
 • PayPal - asi nejznámější internetová "peněženka".
 • Převodem na účet - vyplníte údaje o svém bankovním účtu a do několika dní na něj přijdou peníze.

Níže se můžete podívat na video, ve kterém jsem popsal, jak probíhá výběr na kreditní kartu:

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Similar Content

  • By Tom Peace
   Zkontrolujte si, jak dlouho trvá transakce pro metodu, kterou jste si vyplatili. Pokud jste ani během této doby výplatu nedostali, zkuste vzít v úvahu následující možnosti:
   PayPal - v potvrzovacím emailu si zkontrolujte, zda jste správně zadali svoji PayPal adresu. PayPal účet musíte mít také potvrzený a musíte mít na něm zapnutou možnost přijímat platby. Kreditní/debetní karta - vydavatel vaší karty nebo banka neumožňuje přijímat platby, takže je transakce ihned odmítnuta a měli byste z WowApp obdržet email. Některé transakce jsou systémem odmítnuté později a v takovém připadě se vaše WowCoiny vrátí zpět na váš WowApp účet ve chvíli, kdy je transakce odmítnuta. Bankovní účet - informace, které jste do formuláře zadali, mohly být neúplné a zákaznická podpora vás chtěla kontaktovat, ale neúspěšně. V tomto případě se WowCoiny vrátí zpět do vašeho účtu a budete moci svoje bankovní informace zadat znovu v nové žádosti o výplatu.
  • By Tom Peace
   Vyplatit si můžete jen dostupné výdělky, to jsou všechny výdělky, které jsou starší než 60 dní. Je to dáno podmínkami, které mají reklamní partneři. Během těchto 60 dní může WowApp posbírat všechny výdělky od reklamních partnerů tak, aby byly dostupné k výplatě. Denní výdělky z Chat & News, Volání, Okamžitých výdělků, Obchodu, Her, Smart Web a Smart Slide jsou dostupné 60 dní ode dne, kdy byly vydělány.
    
   Příklad: pokud 6. ledna hrajete hru, tak výdělky z hraní této hry budou dostupné k výplatě za 60 dní, tj. března. 6. března také uvidíte pod vašimi dostupnými výdělky tuto zprávu: "Všechny výdělky jsou o 60 dní pozdrženy. Aktuální "Dostupné výdělky" zahrnují všechny výdělky až do 6 Leden 2020." Další den se datum změní na 7. leden a do dostupných výdělků budou přidány WowCoiny z tohoto dne.
    

    
   Také nezapomeňte, že ve vašem WowApp účtu musíte mít potvrzenou emailovou adresu.
  • By Tom Peace
   Poplatky za výběr se liší v závislosti na zvolené metodě nebo na vaší zemi. Pro Česko jsou poplatky následující:
   Charita - žádné poplatky WowCredit - žádné poplatky Mobilní kredit - 8% Kreditní/debetní karta - 1$ + 8% PayPal - 1$ + 8% Bankovní účet - 2$ + 15% V poplatku jsou zahrnuté ceny za platbu, poplatky za převod, atd.
  • By Tom Peace
   Pertanyaan:
   Kenapa kita harus membeli. ..bukankah panggilan adalah salah satu cara kita untuk mendapatkan koin ...?
    
   Menjawab:
   Ya, kompilasi Anda menelepon dengan teman-teman WowApp Anda, gratis dan besok Anda akan menerima koin di "Obrolan & Berita". Ini adalah bagian dari percakapan.
   Penghasilan dari iklan yang disetujui di smartphone kami. Pergi dan cobalah menelepon dengan beberapa teman. Ketika Anda selesai menelepon, Anda akan melihat iklan. Inilah yang akan menghasilkan koin untuk Anda.
  • By Tom Peace
   After WowApp removed their minimum withdrawal amount, it seems many users get their money cashed out pretty quickly. This one claims to be paid within 1 day on PayPal:
    
    
   And this one within 2 business days on credit card:
    
    
   That is really fast and it must be automated because WowApp doesn't need to check users content. The last one claims to withdraw about 100 USD in three payments:
    
    
   Fingers crossed to this application, it seems like many people are cashing out now so I'm curious how it will impact the user growth in upcoming months.
×
×
 • Create New...