Jump to content
Tsuforum - Be Independent Online

Co když jsem nedostal výdělky po dokončení průzkumu?


Recommended Posts

Výdělky z průzkumu zpravidla nedostanete v následujících situacích: při používání VPN, nebo když jsou vaše odpovědi urychlené, přímočaré a nekonzistentní. Tzn, kdy je průkazné, že jste pořádně nečetli otázky. Další možné důvody:

 • dokončený průzkum byl testovací/demografický, aby společnost věděla, jaké typy průzkumů pro vás v budoucnu vybrat,
 • zadavatelé průzkumu hledali jiný uživatelský profil a byli jste z něj vyřazeni,
 • dokončili jste průzkum, ale vaše odpovědi neprošly ověřovacím procesem zadavatele.

Mějte také na paměti, že pokud je k dispozici placený průzkum, na začátku jsou demografické otázky, ještě před samotným průzkumem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Similar Content

  • By Tom Peace
   V okamžitých výdělcích můžete sledovat videa, objevovat nové aplikace nebo sdílet svůj názor pomocí dotazníků a průzkumů. Za všechny tyto aktivity vyděláváte WowCoiny. Okamžité výdělky fungují pouze na mobilních telefonech a tabletech (zatím nejsou k dispozici na PC).
    
   Na telefonech s iOS jsou v okamžitých výdělcích 3 sekce:
   Sledování videa Pollfish + Peanut Labs průzkumy a dotazníky  
   Na telefonech s Android je to stejné, jako na iOS, a navíc jsou k dispozici ještě další tři sekce:
   Appzilo - zde můžete dokončovat různé úkoly na sociálních sítích, například sledovat videa na YouTube, dávat někomu like na Instagramu, Facebooku, atd. Po dokončení úkolu a nahrání screenshotu jako důkazu, že jste úkol splnili, dostanete WowCoiny. Fyber - zde můžete stahovat aplikace (většinou hry) a po dokončení úkolu, který je u nich napsaný, dostanete WowCoiny. Zpravidla se jedná například o dokončení nějaké úrovně ve hře. Peanut Labs - funguje podobně jako Fyber.  
   DŮLEŽITÉ: Pro obdržení odměny si nejdříve přečtěte všechny podmínky, které jsou u nabídky napsané. Všechny tyto nabídky jsou poskytovány třetími stranami, které pak rozhodují, zda byl či nebyl úkol splněn. 
    

  • By Tom Peace
   Většinou jsou výdělky připsány do vašeho WowApp účtu do několika minut po dokončení úkolu. Pokud jste ale WowCoiny neobdrželi, tak se můžete podívat na jeho stav/status. U každého poskytovatele je to trochu jiné:
   Fyber – klikněte na tlačítko “⏳ Status”. Poté byste měli u úkolu vidět "expected waiting time", v překladu "očekávaný čas čekání". Pokud tato doba již uplynula, objeví se tlačítko "report", kterým pak můžete jednoduše reklamovat neobdržení WowCoinů. Vyplníte jednoduchý formulář a odešlete v reakci na email, který vám dojde, screenshot, že jste úkol dokončili. Celé to nezabere ani 5 minut.  

    
   Peanut Labs - zde klikněte na tlačítko ⇄  Appzilo - nejdříve zkontrolujte sekci Historie (🕓). Pokud je nabídka stále "Pending" (čekající), tak jen počkejte, až se odměna připíše. V jiném případě můžete kontaktovat zákaznickou podporu Appzilo pomocí ikony 💬.  
   Mějte na paměti, že všichni poskytovatelé těchto nabídek v Okamžitých výdělcích jsou nezávislé společnosti a je pouze na nich, jak a kdy připíšou WowCoiny.
  • By Laiky
   Zdravím,
    
   Možností, jak vydělat peníze na WowAppu je spousta. V tomto videu bych vám rád ukázal, jak fungují okamžité výdělky, za co všechno zde dostaneme zaplaceno zcela zdarma.
    
   ✔Sledování videí
   ✔Stahování her
   ✔Stahování aplikací
   ✔Průzkumy
   ✔Streamy
   ✔Kvízy
   ✔Appzilo (propojení s youtube, twitter, facebook a dalších)
    
   Pokud máte zájem WowApp vyzkoušet, zde je má pozvánka. Rád vám se vším pomohu a ukážu.  https://www.wowapp.com/w/libor.leikep
    
    
  • By Tom Peace
   Mějte na paměti, že počet videí, dostupných nabídek nebo průzkumů, je omezený a může být v každé zemi jiný. V Česku a na Slovensku je obecně méně nabídek, než například v USA a důvod je prostý - náš trh je mnohem menší a pro inzerenty není tak zajímavý, jako ten americký. Pokud však v Česku a na Slovensku počet uživatelů poroste, poroste s tím i počet nabídek. Je dobré sekci s okamžitými výdělky pravidelně sledovat, aby vám nové nabídky neutekly.
    
   Pokud jste porušily podmínky některého partnera v okamžitých výdělcích (například používáním VPN), můžete být z jejich systému vyřazeni. Nepoužívejte tedy žádné aplikace nebo nástroje na skrývání vaší skutečné polohy.
  • By Tom Peace
   Za každé zhlédnuté video vyděláte 0,1 WowCoinu a nová videa jsou dostupná vždy každých 20 minut. U průzkumů zjistíte váš výdělek po kliknutí na průzkum, většinou je odměna kolem 15 - 30 WowCoinů za průzkum. Nabídky z Peanut Labs, Fyberu, Appzilo a AdGate vždy odměnu uvádějí docela zřetelně  Odměna se může pohybovat v řádu desítek, ale klidně i stovek WowCoinů za jednu nabídku. Čím více z těchto nabídek budete schopni dokončit, tím více vyděláte. Stejně tak vyděláte, i pokud někdo ve vaší bude tyto nabídky dokončovat:
    

×
×
 • Create New...