Jump to content
Tsuforum - Be Independent Online
Sign in to follow this  
Tom Peace

Co když jsem nedostal výdělky po dokončení průzkumu?

Recommended Posts

Výdělky z průzkumu zpravidla nedostanete v následujících situacích: při používání VPN, nebo když jsou vaše odpovědi urychlené, přímočaré a nekonzistentní. Tzn, kdy je průkazné, že jste pořádně nečetli otázky. Další možné důvody:

 • dokončený průzkum byl testovací/demografický, aby společnost věděla, jaké typy průzkumů pro vás v budoucnu vybrat,
 • zadavatelé průzkumu hledali jiný uživatelský profil a byli jste z něj vyřazeni,
 • dokončili jste průzkum, ale vaše odpovědi neprošly ověřovacím procesem zadavatele.

Mějte také na paměti, že pokud je k dispozici placený průzkum, na začátku jsou demografické otázky, ještě před samotným průzkumem.


If you want to connect with me, use WowApp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Laiky
   Zdravím,
    
   Možností, jak vydělat peníze na WowAppu je spousta. V tomto videu bych vám rád ukázal, jak fungují okamžité výdělky, za co všechno zde dostaneme zaplaceno zcela zdarma.
    
   ✔Sledování videí
   ✔Stahování her
   ✔Stahování aplikací
   ✔Průzkumy
   ✔Streamy
   ✔Kvízy
   ✔Appzilo (propojení s youtube, twitter, facebook a dalších)
    
   Pokud máte zájem WowApp vyzkoušet, zde je má pozvánka. Rád vám se vším pomohu a ukážu.  https://www.wowapp.com/w/libor.leikep
    
    
  • By Tom Peace
   Mějte na paměti, že počet videí, dostupných nabídek nebo průzkumů, je omezený a může být v každé zemi jiný. V Česku a na Slovensku je obecně méně nabídek, než například v USA a důvod je prostý - náš trh je mnohem menší a pro inzerenty není tak zajímavý, jako ten americký. Pokud však v Česku a na Slovensku počet uživatelů poroste, poroste s tím i počet nabídek. Je dobré sekci s okamžitými výdělky pravidelně sledovat, aby vám nové nabídky neutekly.
    
   Pokud jste porušily podmínky některého partnera v okamžitých výdělcích (například používáním VPN), můžete být z jejich systému vyřazeni. Nepoužívejte tedy žádné aplikace nebo nástroje na skrývání vaší skutečné polohy.
  • By Tom Peace
   Za každé zhlédnuté video vyděláte 0,1 WowCoinu a nová videa jsou dostupná vždy každých 20 minut. U průzkumů zjistíte váš výdělek po kliknutí na průzkum, většinou je odměna kolem 15 - 30 WowCoinů za průzkum. Nabídky z Peanut Labs, Fyberu, Appzilo a AdGate vždy odměnu uvádějí docela zřetelně  Odměna se může pohybovat v řádu desítek, ale klidně i stovek WowCoinů za jednu nabídku. Čím více z těchto nabídek budete schopni dokončit, tím více vyděláte. Stejně tak vyděláte, i pokud někdo ve vaší bude tyto nabídky dokončovat:
    

  • By Tom Peace
   Většina nabídek v okamžitých výdělcích je zdarma a nevyžadují žádnou investici. Je ale možné, že některé nabídky v Peanut Labs nebo Fyber mohou vyžadovat platbu po ukončení zkušební doby aplikace (trial). V tomhle případě můžete kdykoliv zkušební dobu (trial) zrušit a nebude vám nic účtováno. Jiné aplikace mohou chtít platbu v aplikaci, což je ale uvedeno už dopředu u každé nabídky a je jenom na vás, jestli chcete platit nebo ne.
    
   Například Fyber nabídky, které jsou kompletně zdarma, jsou označené zeleným štítkem "FREE":
    

  • By Tom Peace
   Většinou jsou výdělky připsány do vašeho WowApp účtu do několika minut po dokončení úkolu. Pokud jste ale WowCoiny neobdrželi, tak se můžete podívat na jeho stav/status. U každého poskytovatele je to trochu jiné:
   Fyber – klikněte na tlačítko “⏳ Status”. Poté byste měli u úkolu vidět "expected waiting time", v překladu "očekávaný čas čekání". Pokud tato doba již uplynula, objeví se tlačítko "report", kterým pak můžete jednoduše reklamovat neobdržení WowCoinů. Vyplníte jednoduchý formulář a odešlete v reakci na email, který vám dojde, screenshot, že jste úkol dokončili. Celé to nezabere ani 5 minut. Peanut Labs - zde klikněte na tlačítko ⇄  Appzilo - nejdříve zkontrolujte sekci Historie (🕓). Pokud je nabídka stále "Pending" (čekající), tak jen počkejte, až se odměna připíše. V jiném případě můžete kontaktovat zákaznickou podporu Appzilo pomocí ikony 💬.  
   Mějte na paměti, že všichni poskytovatelé těchto nabídek v Okamžitých výdělcích jsou nezávislé společnosti a je pouze na nich, jak a kdy připíšou WowCoiny.
×