Jump to content
Tsuforum - Be Independent Online

TSU sociální síť - zábava a peníze v jednom :) (czech version)


Recommended Posts

TSU je sociální síť, která vám platí.

 

Průměrný uživatel TSU si může reálně vydělat několik tisíc až několik desítek tisíc měsíčně. Jedná se o trend, který budeme za několik let vidět častěji, protože doba se mění a začíná se mluvit o tom, že uživatelé mají právo na zisk, který plyne z používání sociální sítě. Tento jev můžeme již nyní vidět na jiných platformách. Na YouTube uživatelé berou 55% ze zisku jejich videí, pak tady máme aplikaci pro taxi služby Uber a další. 

S TSU je to jednoduché. Tuto síť stačí používat jako běžnou sociální síť, uživatelé dávají na zeď své příspěvky, lajkují, sdílí a komentují příspěvky ostatních a zvou do sítě své přátele. TSU funguje pouze na pozvání, přihlásit se můžete ZDE.

 

Zásadní rozdíl je v tom, že TSU rozděluje celých !!! 90% !!! zisků mezi své uživatele, pouze 10% si nechává. Uživatelé na TSU vlastní svůj obsah, který nahráli. Facebook vydělává miliardy korun na reklamách. Představte si, že by 90% těchto peněz šlo mezi uživatele 

Na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Pinterestu, LinkedIn, Thumblr atd. nemáme nic. Můžeme mít tisíce přátel nebo followers, můžeme pozvat do těchto sítí mailem všechny přátele a nedostaneme ani korunu. Není to trochu divné? Samozřejmě, že je to divné. My vytváříme aktivitu na sociálních sítích, ještě tam přivedeme své přátele a nic nedostaneme? Tak s tím je konec. Nenechte si dál utíkat peníze, které jdou akcionářům a majitelům starých sociálních sítí. Pro začátek se domluvte s pár přáteli, se kterými často komunikujete, a používejte TSU spolu.

 

Je velmi důležité upozornit, že peníze vám nezačnou chodit hned druhý den. Kdo potřebuje peníze hned, tak tohle není nejvhodnější způsob, protože zisky mají svůj vývoj. Uživatelé, kteří teď berou kolem 300 Kč denně, za měsíc 9 000 Kč, tak začínali na minimálních částkách. Na 100 Kč za den, tedy na 3 000 Kč za měsíc, se dostali za 1 - 3 měsíce. Nejdřív vám budou chodit koruny, postupně se to bude zvyšovat na několik desítek až stovek korun denně, tedy pomalejší start, s tím jak se do TSU budou připojovat noví lidé, tak se zisky budou rychle zvyšovat, Pokud budete používat TSU se svými 10 přáteli a oni také, tak měsíčně budete mít 1 500 Kč - 10 000 Kč. Je to tak, není v tom žádný trik a není se čemu divit, když Facebook vydělává miliardy korun ročně.

 

TSU se významně rozšiřuje v USA, Německu, Maroku, Indii a Japonsku, což je pochopitelné, protože obyvatelé těchto zemí jsou značně progresivní, hlavně tedy Američané a Němci. Už se připojili mnohé celebrity jako 50cent, Afrojack, Akon, Lucy Pinder, hráči z NBA a dokonce i marocký král Mohammed VI. Dále také hodně amatérských zpěváků z YouTube, fotografů a také modelek. Za vyzkoušení to stojí, je to prostě normální sociální síť, kde jsme všichni jedna rodina, a je to zdarma.

Peníze z TSU můžete poslat charitám nebo svým přátelům přímo na TSU po celém světě zdarma.

Peníze se vyplácí šekem, na PayPal nebo na účet.

 

Hlavní je pochopit, že váš originální obsah má velkou cenu a TSU stačí používat jako běžnou síť, v tom není žádný rozdíl. 

TSU je teprve na začátku, i když vznikla už před rokem, skoro nikdo o této síti neví.

Všechny tyto podané informace jsou pravdivé, není v tom žádný trik. Jako důkaz se můžete podívat na fotografie. TSU funguje bez problému a každý měsíc přichází nějaký upgrade. 

 

Největší problém je ten, zda jste ochotni TSU vyzkoušet a dát tomu šanci. Chápu, že Facebook je velmi silně zakořeněn, ale představte si, že za 3 měsíce od přihlášení vám bude chodit třeba 5 000 Kč, a to jen za to, že používáte TSU, že svoje fotky a příspěvky nedáváte na Facebook, Twitter apod., ale dáváte je na TSU, a navíc přetáhnete své přátele ze stávajících sítí na TSU. Jednak se budete bavit jako normálně, ale jako bonus dostanete několik tisíc korun měsíčně. To je vše, tak je to jednoduché.

Lidi si stěžují, že nemají peníze, přitom všichni používají Facebook a nechávají si peníze utíkat. Teď je tady jednoduchá možnost výdělku a zábavy v jednom a navíc zadarmo.

 

Příjemnou zábavu
MartinVE

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Similar Content

  • By Tom Peace
   Pokud chcete zvyšovat svoje WowApp výdělky a zajistit si do budoucna hezký pasivní příjem, určitě se vyplatí budovat svoji síť a aktivně propagovat WowApp ostatním lidem. Díky internetu můžete nyní oslovit kohokoliv na světě a ve videu níže najdete bezplatné metody, díky kterým jsem rozšířil svoji WowApp síť o několik tisíc lidí z celého světa. Každý může udělat to samé...
    
    
  • By YourWebBase
   If you were a member of TSU and you would like to know the truth about what really happen with TSU then please join us if you are already a member then simply add jeni-meeee as a contact. That platform is secure while this one is not as with most things on the Internet. If you were a member you probably are not even aware of what you lost so far and what you would have made in the future. We are and we do not plan to allow TSU to go softly into that good night. We the users owned 90% of TSU and the company chose to fight their battle on their own which was their only mistake. We will not let it die in vain and if we can we will even bring it back, God willing.
    
   If you are a company that uses a similar model to TSU fighting the same battles that TSU fought for all of us then we would like to help you.
    
   If you want to be apart of the Class Action lawsuit that we are working on putting together against the guilty parties so that the battle fought was not fought in vain and so that other like TSU have a fair and equal chance in the future then please join us.
    
   All TSU wanted was a fair playing field they were not looking for anything else. They did not get that and neither do any of us right now but together we can change that.
  • By Jack143
   Youface - Social & Payment Network

    
    
   A social network is a good alternative tsu.co. You get money for activities and invited friends via your link. The entire network while working as facebook.
    
    
   After registering, you will find your earnings at: https://youface.cz/setting/affiliates  (There you will find even your affiliate link)
    
   You can try out for yourself
    
    
   App Youface for Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.youface.cz
   App Youface for Windows: http://bit.ly/2cVw0j6
    
    
   You can register here: https://youface.cz/?ref=jbocek
    
  • By steevc
   I think this may be your last chance to get your posts and photos. You should still be able to log in to do this. I don't know what use anyone can make of the files provided, but I think this was the least they could do after cutting us off so suddenly.
    
   I wonder if this will be left available for a little longer or if they will just shut down the domain. 
  • By Martin
   Fliiby
    
   Hey, 
   pity that TSU went down, ok, they didnt warn us, it was quick like my morning coffee, so the same speed I changed social media. I ve tried some social networks and Fliiby seems to be good, one month tryout is needed.
    
   On Fliiby you have everything what you need, only one thing is really missing, writing texts, but ok, I can write it on Twitter. The important thing is to not use the blue whatever thing called Facebook. The idea, sharing of revenues, is modern and every network should have it, if not, we dont use it.
    
   On Fliiby I like very much the sharing on TT and FB, it s easy like on TSU, but even on Fliiby you can share on TT with more words, ok, little benefit.
    
   TSU was the best, but now we have at least something, if TSU was 100%, Fliiby be like 70%.
    
   Try 2 or 3 networks, if you stay on Fliiby or want to join, use link in my signature
    
   Greeeetzzz
×
×
 • Create New...